Práce

Hledáme pracovnici (či pracovníka) na složitější administrativní práce na brigádu či částečný nebo i plný* úvazek

Naše firma dělá správu nemovitostí. Pracovní náplní jsou různorodé administrativní práce např. evidence různých údajů o vlastnících bytů, zapisování faktur, běžná administrativa, jednání s vlastníky i dodavateli, sepisování (jednodušších) smluv, vyhledávání informací.

Požadujeme velmi dobrou znalost práce na počítači – především Excel, googlení, schopnost se učit i složitější věci, spolehlivost. Ideální pro studentku ekonomie (s dostatkem času) či absolventku ekonomického oboru (i na mateřské).

Termín nástupu: co nejdříve.

Místo: Praha 8, Na Korábě 7 (kousek od Bulovky), menší část práce možno dělat doma (po důkladném zaškolení, cca 3 měsících, by šlo dělat asi polovinu práce doma).

Pracovní doba: minimálně 20 hodin týdně, čas lze přizpůsobit. Dlouhodobě.

Práce na DPP, odměna 120-150 Kč/h. čistého (závisí na úrovni znalostí a efektivitě). Pro srovnání – 130 Kč/h. čistého odpovídá asi 32 tis./měsíc hrubého.

* v případě zájmu o plný úvazek by bylo možné platit odměny jen na faktury (živnostenský list).

Nekuřácké pracoviště. Příjemní spolupracovníci 🙂 .
Jsme malá firma – o 2 pracovnících na plný úvazek a několika na částečný (na http://www.kps.cz/uvodni-stranka/firma-kps/ se můžete dovědět více).

U nás se naučíte řadu věcí, které školy (bohužel) neučí – práce s PC a MS Office na vysoké úrovni, tvorba www stránek, jednání s lidmi…

Pro komunikaci používejte jen e-mail – na@kps.cz. Napište nám kde (skutečně) bydlíte, zda máte nějaké znalosti podvojného účetnictví (není podmínkou), od kdy byste mohla nastoupit a známky z maturitního vysvědčení.
Inzerát platí dokud je zveřejněn.

Ing. Robert Starosta