Držáky na letáky

Držáky by měly být odolnější konstrukce kvůli vandalům. Je vhodné aby se do nich daly vkládat i letáky větší než A4, tedy vnitřní šířka by měla být alespoň 25 cm.

Tyto letáky prozatím neprodáváme, část z nich najdete na www.stojany.net.


Komentáře

Držáky na letáky — 2 komentáře

 1. Dobrý den, hledám nástěnný držák na letáky, který bychom umístili ke vchodu panelového domu.

  Přestože se bude jednat o zastřešený prostor, musíme připustit, že klimatický vliv ve venkovním prostředí bude na tento držák působit. Držák, který uvádíte pod názvem DLS, je zveřejněn jako výrobek f. Slánský, kde je uvedeno, že použítí je pro interiér. Konzultovali jste s touto firmou i umístění ve venkovním prostředí pod zastřešením? Dává firma záruku na zachování kvality povrchu držáku ve venkovním prostředí?

   

  Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den, přestože tato galerie je jen pro inspiraci (nic z toho neprodáváme, ale můžeme to koupit a nainstalovat) tak se pokusím odpovědět – na tyto výrobky je obvykle nanesena prášková barva, která nejspíše není určena pro venkovní prostředí. Nicméně pokud na to nebude často pršet a svítit slunce, tak to nějakou delší dobu vydrží, ale těžko odhadnout jakou.
   Protože tam budou tiskoviny, tak by bylo vhodné chránit i ty, doporučil bych udělat (či koupit) jednoduchou stříšku z polykarbonátu (makrolon), nepoužívejte ale dutinkový, ten se rychle zašpiní, ale třeba trapézový.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *