Přístřešky na popelnice

Přístřešky na popelnice se většinou dělají na míru. Nalezli jsme jen 2 dodavatele, kteří je nabízejí hotové (v názvu fotky je dodavatel a cena). Naše firma přístřešky nevyrábí ani nedodává, obraťte se rovnou na dodavatele.

Přístřešek by měly být odolnější konstrukce kvůli vandalům. Z hlediska životnosti konstrukce je nejlepší žárově pozinkovaný povrch (mají všechny zde zobrazené přístřešky). Přístřešek by měl být snadno otevíratelný – nevhodný je visací zámek, vhodná je vložka do zámku (nejlépe na stejný klíč jaký je od vchodu), nejlepší je bezdotyková čipová jednotka. Velmi vhodné je aby se dveře přístřešku nemusely zamykat – aby je stačilo jen přibouchnout.

Pokud je zámek i vložka krytá proti dešti tak to prodlouží její životnost, ale nutné to není. Pokud tam bude čipová jednotka s elektrický zámkem, tak ty musí být kryté proti dešti (čipové jednotky se dělají odolné vodě).

Zakrytí přístřešku plnou (plastovou či plechovou) stříškou nemá moc smysl, navíc silný déšť na takové stříšce bubnuje.

Pokud budete potřebovat přístřešek na 4 nebo víc plastových popelnic, tak bude třeba aby přístřešek měl dvoukřídlé dveře, protože přístřešek bude dost široký a jednokřídlé dveře by byly příliš široké jak pro manipulaci tak pro závěs. To ale komplikuje konstrukci zamykání.


Komentáře

Přístřešky na popelnice — 2 komentáře

 1. Dobrý den,
  mohla bych se zeptat, kolik stojí “přístřešek popelnice sousedi”? Jsme 3 sousedi a potřebujeme klec na popelnice, může být plastový přístřešek. Tak jako máte na obrázku.
  Moc děkuji.
  S pozdravem
  Velvarská

  • Jak je uvedeno v 1. řádku – naše firma přístřešky nevyrábí ani nedodává, obraťte se rovnou na dodavatele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *