Správa nemovitostí Praha 8 – nechte svoje starosti na nás

Věnujete se (jako člen výboru či představenstva) správě více jak půl hodiny měsíčně? Pokud to neděláte jako zaměstnání či charitu tak je nejvyšší čas změnit správce 🙂

Naše správní firma se snaží výboru maximálně usnadnit jeho práci – jsme schopni udělat či zajistit veškerou práci kolem nemovitosti, na výboru zůstane už jen pár „drobností”: rozhodování o plánu oprav a modernizací, posouzení jejich realizace, schvalování výdajů a kontrola. A to vše lze dělat elektronicky.

Nabízíme komplexní správu nemovitosti za cenu 150 Kč vč. DPH za byt/měsíc.

Cena platí pro SVJ/družstva s více jak 50 byty. Ve srovnání s jinými správními firmami je naše nabídka rozsáhlejší a cenově až o 15-30% výhodnější (většina správních firem uvádí cenu bez DPH, pro srovnání – 135 Kč odpovídá 112 Kč bez DPH). Cena zahrnuje i položky které některé správní firmy účtují zvlášť (zpracování srážkové daně, drobné práce v domě, havarijní servis…).  Cenová nabídka je flexibilní, nabídku služeb upravíme na míru Vaším potřebám, ať si budete přát komplexní servis, nebo jen dílčí služby.

Zaměřujeme se na správu nemovitostí na Praze 8, především Libni, díky čehož můžeme poskytovat naše služby rychle a levně.

Správa ekonomická

Správa technická

Správa administrativní

Kromě činností, které správní firmy obvykle nabízejí, poskytujeme navíc řadu služeb:

  • snížení nákladů výběrem levnějších dodavatelů, u větších akcí vytvoření srovnávací poptávky a její umístění na internetové poptávkové servery
  • důkladná kontrola prováděných prací a věcné správnosti jejich faktur,
  • převzetí většiny úkolů výboru, účast na schůzích výboru,
  • osobní a telefonické jednání s neplatiči, právní vymáhání,
  • pomoc při řešení složitých pro­blémů,
  • odměny výboru formou dohody o provedení práce,
  • využití internetu k podrobnému informování majitelů/nájemníků a k hlasování, viz Elektronická správa,
  • a mnoho dalších, viz Komplexní správa nemovitostí.

Vlastními silami děláme různé opravy a modernizace v domech viz Zajímavé úpravy. Zde jsou také (pro inspiraci) fotogalerie modernizací interierů.

Podporujeme sdružení Naše Libeň, jehož cílem je zlepšení okolí domů, které máme ve správě.

dulek