Kapsové pořadače – závěsné kapsy a nosiče

Jsme přímí výrobci většiny zde nabízeného zboží.

10 předností kapsových pořadačů:

  1. Přístupnější uložení: Kdykoliv máte po ruce velké množství dokumentů, které lze snadno vyjmout i založit.
  2. Nejhustější uložení: Závěsné kapsy v pořadači zaberou jen tolik místa, kolik do nich vložíte dokumentů. Dodáváme také závěsné kapsy s rozšířeným zpevněným dnem 3 cm.
  3. Přehlednější uložení: Závěsné kapsy dodáváme s plastovými popiskami, díky kterým snadno a rychle naleznete každý dokument.
  4. Nejvariabilnější uložení: Jednotlivé závěsné kapsy nebo přenosné nosiče s kapsami můžete velmi snadno přemisťovat.
  5. Nejšetrnější uložení: Dokumenty nemusíte děrovat ani jinak upravovat, navíc se ani při dlouhodobém uložení nesvěšují.
  6. Široký sortiment typů závěsných kapes: Nabízíme 13 druhů kapes a 12 druhů nosičů, které se od sebe navzájem liší např. systémem vkládání dokumentů – ze shora nebo z boku, šířkou dna, možností spojení více kapes k sobě, nosností, barvou, cenou. Také dodáváme kapsy s šířkou závěsu 39 cm a kapsy na formát papíru A1, A2, A3, A5 nebo na zakázku dle přání zákazníka.
  7. Rozšířený systém, standardní rozměry: Závěsné kapsy mají standardní rozměry, proto je můžete používat v širokém sortimentu kancelářského nábytku jak od našich, tak i zahraničních výrobců.
  8. Levný systém: Kapsové pořadače jsou jedním z prostorově nejúspornějších systémů ukládání dokumentů, díky jim můžete efektivněji využít kancelářské prostory. Neopomenutelná je i úspora času při hledání dokumentů.
  9. Dlouhá životnost: Závěsné kapsy jsou vyrobeny z tuhého kartónu, který je velmi odolný proti mechanickému znehodnocení, při ohleduplné manipulaci vydrží i 10 let.
  10. Estetický vzhled: Je dosažen především systémem samotným, tj. pomocí popisek, použitých barev, ale i nosičů, ve kterých jsou závěsné kapsy uloženy. Kapsy s pevnou popiskou lze libovolně přemísťovat, aniž by byl narušen vnější vzhled pořadače.


 

Zobrazen 1. – 16. z 24 výsledků